Rebelde-Ks
...::: Mirë se Vini :::...

Nëse nuk jeni regjistruar kliko "REGJISTROHU" për tu regjistruar,
Nëse jeni regjistruar kliko "IDENTIFIKOHU" për të hyrë ne forum ,

Faleminderit Për Mirëkuptim ..Knaquni Me Ne ...

Rebelde-Ks
...::: Mirë se Vini :::...

Nëse nuk jeni regjistruar kliko "REGJISTROHU" për tu regjistruar,
Nëse jeni regjistruar kliko "IDENTIFIKOHU" për të hyrë ne forum ,

Faleminderit Për Mirëkuptim ..Knaquni Me Ne ...

Rebelde-Ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde-Ks

Forumi i Grupit Rebelde Ne Kosov
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Grada Princess dhe Vip

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Admin-Sela
Admin
Admin
Admin-Sela


Numri i postimeve : 56
Registration date : 31/10/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 12:06 pm

Ky konkurs vlen vetem deri sa nje antar ti beje kete numer te postimeve:
Antari/ja e/i par qe i bene 20 Postime do te firoj graden Princess,Princ
Ndesa antari/ja e/i par qe do ti beje 50 postime do ta fitoj Graden Vip.

Ju uroj fat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rbd-ks.forumsq.net
drenusha-Xel
Po ju presim..
Po ju presim..Numri i postimeve : 63
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:08 pm

mire do mundohem tani per tani te behem queen e ma von kqyri jejejej...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha-Xel
Po ju presim..
Po ju presim..Numri i postimeve : 63
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:10 pm

nejse per princess e paska lina e tash me provu per V.I.P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha-Xel
Po ju presim..
Po ju presim..Numri i postimeve : 63
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:11 pm

do postoj sa me shume sela amiga.....
te querooo!! I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin-Sela
Admin
Admin
Admin-Sela


Numri i postimeve : 56
Registration date : 31/10/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:20 pm

Konukri u mbyll urime Lina dhe drenusha
e keni meritu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rbd-ks.forumsq.net
Lina
Princess
Princess
Lina


Numri i postimeve : 71
Age : 31
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:26 am

thnx shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The.Crossy
Admin
Admin
The.Crossy


Numri i postimeve : 89
Age : 28
Location : Valla dikund ne Peje :D
Registration date : 17/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:32 pm

Aide se u bona edhe une V.I.P Faleminderit Admine Shum i/e Gezuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.PHT-Crew.Com
drenusha-Xel
Po ju presim..
Po ju presim..Numri i postimeve : 63
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:28 pm

jeje ndoshta ndonje gabim the Crossy...
hehee flm sela..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lina
Princess
Princess
Lina


Numri i postimeve : 71
Age : 31
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:01 pm

VIP drenusha lol
shpresojm te ket dhe tjera grada ma von
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin-Sela
Admin
Admin
Admin-Sela


Numri i postimeve : 56
Registration date : 31/10/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:10 pm

de nadas amigas
valla blerim gabim ke po nejse,po ta lo qet grad veq nese nuk je aktiv ne forum grada ulet ok.......

po more lina vetem jeni aktiv ka grada sa te dush lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rbd-ks.forumsq.net
drenusha-Xel
Po ju presim..
Po ju presim..Numri i postimeve : 63
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:13 pm

eh mire se bash qet pytje kesh tu ta bo..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The.Crossy
Admin
Admin
The.Crossy


Numri i postimeve : 89
Age : 28
Location : Valla dikund ne Peje :D
Registration date : 17/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 3:34 pm

Kerrkoj qe grada jem mu hek Shum i/e Gezuar ....Edhe nuk dua hich grad ne ket forum Shum i/e Gezuar ..aktiv mem pas op keni mem pas e tona veq spo du grad Shum i/e Gezuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.PHT-Crew.Com
Lina
Princess
Princess
Lina


Numri i postimeve : 71
Age : 31
Registration date : 16/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 4:59 pm

ahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sirena-anahi
Admin
Admin
sirena-anahi


Numri i postimeve : 45
Registration date : 09/12/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 4:18 pm

jejejje shpresoj te keni grada edhe me te medha
ju uroj suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The.Crossy
Admin
Admin
The.Crossy


Numri i postimeve : 89
Age : 28
Location : Valla dikund ne Peje :D
Registration date : 17/11/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 11:39 am

shpresojm hihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.PHT-Crew.Com
sirena-anahi
Admin
Admin
sirena-anahi


Numri i postimeve : 45
Registration date : 09/12/2008

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 5:38 pm

op njeri shpresa sbon me humbbbb
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Grada Princess dhe Vip Empty
MesazhTitulli: Re: Grada Princess dhe Vip   Grada Princess dhe Vip Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Grada Princess dhe Vip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime Grada Princess Lina

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelde-Ks :: Lajmerimet rreth forumit........-
Kërce tek: