Rebelde-Ks
...::: Mirë se Vini :::...

Nëse nuk jeni regjistruar kliko "REGJISTROHU" për tu regjistruar,
Nëse jeni regjistruar kliko "IDENTIFIKOHU" për të hyrë ne forum ,

Faleminderit Për Mirëkuptim ..Knaquni Me Ne ...

Rebelde-Ks

Forumi i Grupit Rebelde Ne Kosov
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Forum per Rebelde

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RBD
Po ju presim..
Po ju presim..


Numri i postimeve : 7
Registration date : 16/12/2009

Forum per Rebelde Empty
MesazhTitulli: Forum per Rebelde   Forum per Rebelde Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 11:49 pm

Edhe pse me RBD nuk ekzistojne, ata pergjithmone mbesin ne zemrat tona si te tille dhe seriali i tyre vazhdon te shfaqet edhe ne ditet e sotme. Ne Kosove ka disa dite qe Rebelde ka perfunduar dhe sapo eshte hapur nje forum i ri per ta, Ju kisha lute qe te regjistroheni ne te dhe ne aty do te sjellim gjithqka per Rebelde, qofte te rejat, qofte te vjetrat. Forumi eshte ky www.rebelde-ks.forumotion.com

Ju lutem hyni, sapo eshte hapur dhe kerkon te mbledh adhuruesit e RBD ne Kosove.


www.rebelde-ks.forumotion.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Forum per Rebelde
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelde-Ks :: Koshi i Forumit dhe Kerkesa-
Kërce tek: